Kampusi im

Lexoni! Lexoni! Lexoni! Ja mrekullitë e leximit

Leximi i jep trurit tuaj një “stërvitje” të ndryshme nga (more…)

Leksioni i hapur: “Rajoni i Gjirit Persik dhe sfidat e transformimit” – UAMD Lajm

Në kuadër të veprimtarive të Departamentit të (more…)

Të uroj – letra e Viktor Hygo

(more…)

Rrëfimi prekës i studentit të Harvardit

(more…)

Ja pse gorillat këndojnë gjatë të ngrënit

(more…)

Këshilla efektive që ju ndihmon të zgjoheni shumë herët në mëngjes

(more…)

Ja përse kujtimet e bukura zgjasin më gjatë

Truri i njeriut është i programuar për të (more…)

Leksion i hapur me Prof. Dr. Nebi Bardhoshin – UAMD Lajm

(more…)

Skllevër – poezi

Skllevërit e dikurshëm (more…)

Koha e Revoltave

I lindur ne stuhi, mesova te (more…)

Për çdo sugjerim na Kontaktoni

info.kampusiim@gmail.com

Kalendar

June 2017
M T W T F S S
« May    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Na ndiqni në twitter

Fitër BajramiJune 25th, 2017
Gëzuar!

Adresa

1) L.1, Rruga e Currilave, Durrës
2) Kampusi i Ri Universitar, Rr. Miqesia, Spitalle, Durrës
3) L. 17, Rr. Adria, Durrës - FASTIP

%d bloggers like this: