Kampusi im

Home » Opinion » Sociale

Category Archives: Sociale

Advertisements

Mësimi i veçantë që profesori u dha studentëve

Nje profesor u tregon nje

(more…)

Advertisements

Bukëpjekësi shqiptar në Serbi që ndan bukë falas, befasues humanizmi i tij!

Ferhat Hoxhaj, pronar i një furre “Arena”, tërhoqi vëmendjen e publikut me një njoftim se ofron bukë falas për qytetarët të cilët nuk kanë mundësi për të blerë atë. (more…)

A mund te jetohet pa para? – Ky qytet e ka gjetur zgjidhjen

Ky qytet u themelua në vitin 1968 dhe ka rreth dy mijë banorë të ardhur nga e gjithë bota. I njohur si (more…)

Si ka mundësi që sa më shumë kalojnë brezat, aq më shumë ulet niveli i liderëve në fusha të ndryshme? – Opinion

E vërtetë! Çdo ditë që kalon shtohen sfidat në fushat e dijes njerëzore. Është i pakundërshtueshëm fakti se (more…)

Pse njerëzit e mençur nuk kryejnë shumë punë në të njëjtën kohë?

Ti me siguri ke dëgjuar se (more…)

Edhe Nëse Qëllimi Yt Duket Larg Arritjes, Qëndro I Motivuar Me Këto 6 Strategji

Unë jam duke punuar një projekti i cili (more…)

12 Thënie për Motivimin nga Njerëzit më me ndikim

Motivimi është (more…)

Ndryshoni këto 3 zakone të këqija që po pengojnë karrierën tuaj

Sfidat konkurruese me të cilat sipërmarrësit dhe liderët e biznesit përballen çdo ditë janë mjaft të vështira pa përzierjen e (more…)

10 Thënie Inspiruese Nga i Guximshmi dhe i Çuditshmi Elon Musk

Nëse dëshironi të jeni të suksesshëm, ju duhet të (more…)

PERSHENDETJE UNE JAM KAPITALIZMI!

I rrita vajzat tuaja te vogla me (more…)

%d bloggers like this: