Kampusi im

Home » Opinion » Lajm » Sistemi foljor dhe rrafshi i sintaksës në gjuhën e revistës “Hylli i dritës” – Lajm

Sistemi foljor dhe rrafshi i sintaksës në gjuhën e revistës “Hylli i dritës” – Lajm

Advertisements

17523656_660930414105388_5166429037912354677_n

 

Ditën e enjte në ambjentet e universitetin Aleksandër Moisiu u përurua  studimit monografik i Dr. Suela Kastratit, “Sistemi foljor dhe rrafshi i sintaksës në gjuhën e revistës “Hylli i drites”.

Salla u nderua me pjesmarrjen e pedagogëve dhe studentëve. I urojmë shumë suksese dhe arritje të mëtejshme Dr. Suela Kastratit, e cila po jep një kontribut të madh në historinë dhe literaturën shqip.

 

 

18043018_1796938483954876_55750033_o.jpg

 

© kampusiim

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Dita Botërore Kundër Trafikimit Të NjerëzveJuly 30th, 2017

Na ndiqni në Twitter

%d bloggers like this: