Kampusi im

Home » Krijim » Trishtim – Xhoana Cami

Trishtim – Xhoana Cami

Advertisements

tumblr_mvwvkuRHEX1sfi5mho1_500

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Lere kete nate te ftohte

te te kaploje te gjithen

Perqafoje si e marre

Puthe

Kape per dore dhe dil me te

Eshte nata jote

E brishte , e trishte e pa deshiruar

Serisht nuk ke cfare ben ajo do te jete aty .

He pra dhuroi nje perqafim edhe largoje nga vetja

 

Sillu ftohte me te

ashtu sic te eshte ftohur edhe zemra

Ah se harrova , largohu sa me shpejt prej tij

Se asht i tmerrshem !

 

 

Studente, UAMD

 

 

 

©kampusiim

Advertisements

1 Comment

  1. Anonymous says:

    e bukur por tamam trishtuese…

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Dita Botërore Kundër Trafikimit Të NjerëzveJuly 30th, 2017

Na ndiqni në Twitter

%d bloggers like this: